„Poolse migranten – percepcja, rynek pracy, integracja” - seminarium OBMF i ISP, 19.12 2012 r.

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić na seminarium Fundacji Ośrodek Badań nad Migracjami współorganizowane z Instytutem Spraw Publicznych „Poolse migranten – percepcja, rynek pracy, integracja”.

W trakcie seminarium przedstawione zostaną między innymi wyniki dwóch badań, które koncentrują się na sytuacji Polaków przebywających czasowo w Królestwie Niderlandów.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele instytucji publicznych zaangażowanych w problematykę migracyjną i integracyjną, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, eksperci ze środowiska akademickiego oraz organizacji pozarządowych pochodzący z obu krajów, a wyniki przeprowadzonych badań staną się punktem wyjścia do dyskusji na temat możliwych działań publicznych odnoszących się zarówno do wizerunku Polski i Polaków, jak i wsparcia migrantów przebywających w Holandii.

W imieniu Fundacji Ośrodek Badań nad Migracjami i Instytutu Spraw Publicznych zapraszamy jeszcze raz do udziału w seminarium, które odbędzie się 19 grudnia br. o godz 10.00 w Centrum Konferencyjnym Zielna, w sali konferencyjnej „Europa” (ul. Zielna 37, Warszawa).

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w seminarium do 18 grudnia br. drogą mailową u p. Marii Piechowskiej (e-mail: kontakt [at] obmf [dot] pl).

Opublikowano w numerze: 38 / Październik 2012