Nabór na migracyjne studia podyplomowe na UW

Ośrodek Badań nad Migracjami Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi nabór na kolejną edycję studiów podyplomowych „Współczesne migracje międzynarodowe”. Na program studiów składają się następujące bloki tematyczne: 1) Wprowadzenie do wiedzy o procesach migracyjnych, 2) Współczesne migracje w Europie, 3) Prawo migracyjne i polityka migracyjna Polski, 4) Społeczności migranckie w Polsce, 5) Emigracja i mobilność Polaków, 6) Kontakt i komunikacja międzykulturowa. Najwyższą jakość kształcenia gwarantuje tradycja i doświadczenie Uniwersytetu Warszawskiego, największej uczelni publicznej w Polsce oraz kadra dydaktyczna składająca się z najwyższej klasy wykładowców (badaczy migracji, ekspertów oraz praktyków). Termin składania dokumentów upływa 1 września 2013 r., a całkowity koszt studiów wynosi 4 500 PLN.

W sprawie studiów proszę się kontaktować z p. Justyną Leszczyńską, tel.: 22 659 74 11, e-mail: migration [dot] cmr [at] uw [dot] edu [dot] pl.

Opublikowano w numerze: 42 / Czerwiec 2013