Złote Wachlarze przyznane

Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji po raz pierwszy przyznała Złote Wachlarze - nagrodę dla osoby i instytucji, które w szczególny sposób przyczyniły się do wspierania integracji i imigrantów w Polsce. 18 grudnia 2013 r. - w Międzynarodowy Dzień Migranta - wyróżniono Krystynę Starczewską, Dyrektor Zespołu Szkół „Bednarska“ (w kategorii „osoba”) - m.in. za zaangażowanie w tworzenie środowiska szkolnego wspierającego dzieci migranckie, oraz Urząd m.st. Warszawy (w kategorii „instytucja”) - m.in. za uczestniczenie w procesie budowania dobrych praktyk w zakresie zarządzania migracjami. Podczas gali przyznana została również nagroda publiczności, którą otrzymała Ksenia Naranovich, Prezes Fundacji Rozwoju „Oprócz Granic”.

Opublikowano w numerze: 45 / Grudzień 2013